Proč na vaší stránce je při objednávce zobrazeno jen orientační poštovné?

Skutečnost, že u objednávek nejde automaticky spočítat poštovné má příčinu ve vlastnostech známek jako zboží - známky jsou lehké, křehké a mohou být rozměrné (aršíky, tiskové listy a pod.). Jejich hmotnost bývá mnohem menší než hmotnost potřebného obalu. Snažíme se poslat vám vaše objednané zboží cenově co nejvýhodněji. Poštovné je spočítáno teprve po zabalení zásilky. Balné účtujeme 20 Kč u objednávek do 1000 Kč.


Uskutečnil jsem objednávku a chtěl bych zaplatit převodem na bankovní účet, bohužel jsem nikde nenašel jeho číslo. Jak jej zjistím?

Pokud si u nás objednáte zboží a chcete platit převodem na bankovní účet, bude vám po sestavení vaší objednávky odeslán email s číslem účtu a částkou, kterou máte zaplatit. V této částce je obsažena jak cena za zboží, tak skutečné poštovné a popřípadě balné. Číslo účtu není na stránkách uvedeno záměrně, aby nedošlo k platbě dříve než bude známa přesná částka.


Je možné si objednávku vyzvednout osobně? Jak mám postupovat v takovém případě postupovat?

Ano je možné si objednávku vyzvednou osobně v prodejně v Praze-Zbraslav. U způsobu platby uvedete, že chcete platit v hotovosti na prodejně a do políčka Poznámky zákazníka, které se objeví před odesláním objednávky, uvedete že si chcete vaší objednávku vyzvednout osobně a uvedete zde datum kdy si objednávku vyzvednete. Je-li časové období, v kterém si chcete vaší objednávku vyzvednout, delší než týden, je nutné se na této skutečnosti telefonicky domluvit.


 

Jsou všechny položky uvedené ve vašem eshopu stále dostupné?

I když to do budoucna jistě bude náš cíl, zatím tomu tak není. Důvodem je to, že kromě eshopu prodáváme známky i v naší „kamenné“ prodejně v Praha Zbraslav a zatím bohužel nejsme schopni provádět okamžitou aktualizaci. Zboží prodané v prodejně „přes pult“ nedokážeme okamžitě odstranit z nabídky v e-shopu. Toto aktualizování provádíme vždy s určitou časovou prodlevou. 


Kolik kusů si mohu vybrat u jedné položky?

Volba počtu kusů není svázána se skutečným dostupným počtem kusů. Známky prodáváme též v naší kamenné prodejně a nejsme schopni informaci o dostupném počtu kusů do e-shopu zadávat.